× آپلود سریع فایل ورود عضویت رایگان

درباره ما

Loadi یک شبکه اجتماعی به اشتراک گذاری فایل است، کلیه فایلهای این وبسایت توسط کاربران آپلود و یا به اشتراک گذاشته می شود و مسئولیت هر فایل با منتشر کننده آن است. Loadi مسئولیتی نسبت به فایل منتشر شده و محتوای آن ندارد. Loadi تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است و هرگونه محتوای غیر قانونی را به محض مشاهده و یا اطلاع از سرورهای خود حذف می کند. آپلود هرگونه فایل غیرمجاز تخلف بوده و با کاربر خاطی با حذف فایل، مسدود شدن اکانت و پیگرد قانونی برخورد خواهد شد. اطلاعات کاربر خاطی در صورت درخواست مقامات قانونی ذیصلاح قابل ارائه خواهد بود.

Loadi فعالیت خود را از سال 1391 آغاز نموده است. هدف راه اندازی این سایت ایجاد فضایی اختصاصی برای اشتراک گذاری فایل های مجاز در فضای مجازی برای کاربران است. Loadi شامل سرویس هایی رایگان است که امکان آپلود و به اشتراک گذاری فایل را برای همه کاربران با هر سطحی از دانش -حرفه ای و آماتور- فراهم آورده است.علاوه براین Loadi امکانات ویژه ای برای کاربران حرفه ای تر که نیاز به فضای هاستینگ و پهنای باند بالا دارند ارائه می کند.

Loadi متعلق به شرکت راهکار خلاق فناوری پارسیان میباشد.

Loadi

تجربه ای نو در اشتراک گذاری فایل های شما

Loadi محلی امن برای نگهداری و اشتراک گذاری فایل های شماست.


فضای هاست بالا

تا یک ترابایت فضای ذخیره سازی برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند. با قابلیت اشتراک گذاری فایل ها به صورت خصوصی و عمومی.

استفاده آسان

Loadi یکی از آسان ترین سرویس های اشتراک فایل است. سهولت در استفاده از این سرویس در کنار امکانات ویژه ای که ارائه می کند باعث شده تا انتخاب طیف گسترده ای از کاربران با هر سطحی از دانش باشد.

ایمن و قابل اعتماد

Loadi فضایی امن و قابل اعتماد و دور از دسترسی های غیرمجاز ایجاد می کند.

همیشه در دسترس

فایل های شما روی سرویس ابری ما میزبانی می شود و شما می توانید در هر زمان و در هر مکان براحتی به آن دسترسی داشته باشید.