× آپلود سریع فایل ورود عضویت رایگان

درایو ابری

دسترسی سریع و آسان به تمام داده های خود با برنامه های ذخیره سازی داده های موبایل Loadi


جزئیات سطح دسترسی

برای استفاده از این امکان Loadi لازم است ابتدا در سایت ثبت نام نمائید. بعد از نصب نرم افزار مخصوص گوشی، تبلت و یا رایانه رومیزی خود، برای دسترسی به حساب کاربری خود ابتدا در نرم افزار آدرس دسترسی و سپس نام کاربری و رمز عبور حساب کاربری خود در Loadi را وارد نمائید تا بتوانید به پنل کاربری خود دسترسی داشته باشید.


نسخه مخصوص رایانه رومیزی
سیستم عامل لینک دانلود روش نصب و راه اندازی
مایکروسافت ویندوز نسخه ویندوزی Loadi بعد از دانلود و نصب نرم افزار اکنون برای ورود و مدیرت فایل های خود ابتدا نرم افزار را اجرا و تنظیم نمائید. برای ورود و تنظیم نرم افزار آدرس سرور را وارد کنید. آدرس سرور همان آدرس دسترسی است که که در بالا ذکر شده است. حال نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمائید. نکته: در صورتیکه نام کاربری و رمز عبور ندارید ابتدا در Loadi ثبت نام نمائید.
اپل مکینتاش نسخه اپل مک Loadi سیستم عامل Mac OS دارای پشتیبانی بسیار عالی برای WebDAV می باشد و به صورت پیش فرض در خود سیستم عامل ساخته شده است. برای ورود و مدیریت فایل های خود بر روی WebDAV موجود در Mac کلیک کنید و آن را اجرا نمائید. حال با استفاده از "اتصال به سرور" که همان آدرس دسترسی است را وارد کنید و نام کاربری و رمز عبور خود را نیز وارد کنید تا به پنل کاربری خود در Loadi وارد شوید.
لینوکس اوبونتو نسخه لینوکس Natilus گسترش ناتیلوس را فشار دهید و برای نشان دادن نوار مکان بالا کلید های ALT-L را فشار دهید. حال آدرس دسترسی که davs://loadi.ir/app/index.php می باشد را در نوار محل بالا وارد کنید و سپس نام کاربری و رمز عبور خود را در پنجره ای که باز می شود را وارد کنید.

نسخه مخصوص موبایل و تبلت
سیستم عامل لینک دانلود روش نصب و راه اندازی
اندروید نسخه اندروید Loadi ابتدا بر روی گوشی خود نرم افزار را دانلود و نصب نمائید. حال نرم افزار را اجرا و تنظیمات اتصال به پنل کاربری خود را وارد کنید. برای تنظیم نرم افزار ابتدا "آدرس دسترسی که در بالا ذکر شده است را وارد کنید و سپس نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید و بر روی اتصال کلیک نمائید.
اپل IOS (آیفون / آی پد) نسخه اپل Loadi نرم افزار را اجرا و بر روی اتصال کلیک نمائید اکنون بر روی '+' کلیک کنید و سپس اطلاعات ورود که همان آدرس دسترسی که در بالا ذکر شده است و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید.
بلک بری نسخه بلک بری Loadi ابتدا نرم افزار را دانلود و نصب نمائید، سپس آن را اجرا کرده و تنظیمات ورود را که شامل آدرس دسترسی و نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید.