موجودی حساب: , فضای استفاده شده: GB, ترافیک در دسترس امروز: Unlimited

قوانین و شرایط استفاده از خدمات

قوانین و شرایط استفاده از خدمات

* لودی آپلود سنتر با سیستم کسب درآمد به منظور به اشتراک گذاری فایل است .
* مسئولیت کلیه ی فایلهای بارگذاری و یا به اشتراک گذاشته شده برعهده ی کاربر صاحب فایل بوده و لودی هیچ مسئولیتی نسبت به آن ندارد. 


هرگونه استفاده از سرویسهای سایت منوط به پذیرش کامل قوانین زیر است :

* آپلودسنتر لودی این حق را برای خود محفوظ می دارد تا با یا بدون اطلاع رسانی قبلی شرایط و قوانین سرویس دهی را تغییر دهد، لذا اطلاع از به روزترین قوانین سایت بر عهده کاربر است. آخرین ویرایش قوانین همواره در وبسایت لودی قابل مشاهده است.
* در صورت هرگونه استفاده ی غیرمجاز، لودی میتواند به نحو مقتضی با کاربر متخلف برخورد نماید. این برخورد میتواند شامل حذف فایلها یا انسداد حساب کاربری خاطی، با یا بدون اخطار قبلی باشد و حق هرگونه پیگیری قانونی برای لودی محفوظ است.


شرایط عمومی

* هر گونه سوء استفاده از امکانات سایت به هر نحو ممنوع است.
* در هنگام بروز حوادث خارج از کنترل لودی اعم از اعتصاب عمومی، آتش سوزی، صاعقه، حملات هکری، مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و حوادث غیرمترقبه دیگر به طوری که انجام خدمات برای لودی با مشکل مواجه و یا غیرممکن گردد ، مسئولیتی متوجه لودی  نخواهد بود .
* لودی تمام کوشش خود را در حفظ امنیت اطلاعات و فایلهای کاربران به کار می بندد ، اما کلیه کاربران آپلودر موظفند از اطلاعات آپلودشده خود نسخه پشتیبان داشته باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل مسئولیتی متوجه لودی نخواهد بود .
* استفاده اشتراکی از یک حساب کاربری غیرمجاز است .
* هرگونه سوء استفاده از فضای ارائه شده به کاربران در جهت انجام فعالیتهای اشتراک گذاری غیرقانونی و ناخواسته بر روی دستگاه ها کاربران دانلودر بدون اذن و درخواست آنها خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی با مسدودسازی حساب و حذف فایل برخورد خواهد شد .


قوانین مربوط به آپلود

* آپلود هرگونه فایلی که به هر نحو با قوانین جمهوری اسلامی ایران یا قوانین بین المللی مغایرت داشته باشد، غیر مجاز است.
* آپلود هرگونه فایل دارای محتوای غیر انسانی و یا غیراخلاقی به شدت ممنوع است.
* هرگونه استفاده ی غیر مجاز از لودی که در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه قرار گیرد ممنوع است.
* آپلود هرگونه فایلی یا هرگونه استفاده از سایت که به هر نحوی سرویس دهی یا امنیت سایت یا کاربران سایت را به مخاطره بیاندازد ممنوع است.
* لودی ، یک سایت بین المللی و تابع قوانین بین المللی است لذا در صورت دریافت ابیوز یا اخطار کپی رایت از سمت مالکین فایل ، فایل حذف یا دانلود آن از کشور مربوطه غیر فعال می شود.

* توجه داشته باشید فایل ها در صورت عدم دانلود بیش از 45 روز حذف میشوند. 


اشتراک‌گذاری

* در صورتی که فایلهایتان را به اشتراک نمی گذارید و فقط برای دانلود محدود توسط خود یا دوستانتان یا برای افراد معدود مانند مشتریانتان، بارگذاری شده، تنها اجازه دارید که از اشتراک با عنوان "حساب شخصی" استفاده کنید. 
* مبلغ پایین سایر اشتراک های لودی با توجه به اشتراک گذاری فایلها توسط کاربران و شراکت سرویس در مزایای آن پایه ریزی شده است. بنابراین استفاده از سایر حساب ها به جز اشتراک شخصی که قیمت بالاتری دارد برای اپلود فایلهایی که به اشتراک گذاشته نمی شوند ممنوع است و خرید سایر اشتراک ها حقی در این مورد برای خریدار ایجاد نمیکند.
* تعریف استفاده شخصی: اگر میانگین کل ترافیک دانلود از فایلهای شما کمتر از 3 برابر حجم مصرفی آن در یک بازه متوسط یک ماهه باشد.
* لودی  نسبت به این مورد تا زمانی که به صورت جدی توسط فردی مورد سو استفاده قرار نگیرد چشم پوشی خواهد کرد. بنابر این در صورتی که اصولا فایلهایتان را به شکل مناسب به اشتراک میگذارید با خیال آسوده از سرویس استفاده کنید.


خط مشی رازداری

* حفظ حریم شخصی کاربران برای ما اهمیت بالایی دارد. ما متوجه هستیم که اطلاعات شخصی شما مهم است و کلیه ی تلاش خود را در جهت امنیت آن به کار میبندیم. کلیه ی اطلاعات شخصی شما نزد لودی محفوظ است و به هیچ عنوان در اختیار اشخاص غیر مجاز قرار نمی گیرد. 


قوانین مرتبط با درآمد

* جهت دریافت درآمد میبایست شماره شبا و نام و فرم تایید هویت موجود در صفحه ی درخواست درآمد تکمیل و تایید شده باشد.
*  پرداختهای ریالی به شماره شبای شما در ایران پرداخت میگردد. برای کاربران با بازدید و دانلود ایرانی فقط به صورت ریالی پرداخت انجام خواهد شد اما کاربرانی که فقط بازدید خارجی دارند می توانند درآمد خود را با پیپال و وبمانی دریافت کنند. 
*  هرگونه تقلب یا تلاش برای تقلب در سیستم، آپلود فایل غیر مجاز، هرگونه عمل غیر قانونی برای کسب درآمد یا اختلال در فعالیت سایت غیرمجاز بوده و باعث غیرفعال شدن اکانت، حذف فایل و درآمد کاربر میشود.
* میزان درآمد روزانه از هر آی پی در هر روز به میزان ۰.۰۳ (سه صدم) دلار میباشد.
*  دانلود فایل توسط خود آپلودر، دانلود فایلهای زیر ده مگابایت، دانلودهای ناقص، دانلود توسط ربات و هرگونه دانلود غیر واقعی و تقلبی توسط سیستم تشخیص داده خواهد شد و محاسبه و شمارش نمی شود. 
* به حسابهای مسدود شده یا غیر فعال در آمدی تعلق نمیگیرد. حساب غیر فعال حسابی است که به مدت شش ماه لاگین نشده باشد. 
* کلیه ی فایلهایی که آپلود میشوند میبایست مطابق با قوانین سایت و قابل بررسی باشد. در صورت درخواست لودی کاربر موظف به ارائه ی اطلاعات لازم جهت بررسی محتوای فایل میباشد. در غیر اینصورت به کاربر درآمدی تعلق نمیگیرد.
*  لودی وظیفه ی خود میداند از حقوق جوانان خلاق ایرانی حمایت کند. لذا آپلود و به اشتراک گذاری نرم افزارهای ایرانی از جمله برنامه های موبایل ممنوع است و درآمدی نخواهد داشت.
* ایجاد اکانت های متعدد و تودرتو غیرمجاز می باشد .