× آپلود سریع فایل ورود عضویت رایگان

قوانین و شرایط استفاده از خدمات

Loadiیک آپلود سنتر با سیستم کسب درآمد به منظور به اشتراک گذاری فایل است .
مسئولیت کلیه ی فایلهای بارگذاری و یا به اشتراک گذاشته شده برعهده ی کاربر صاحب فایل بوده و Loadi هیچ مسئولیتی نسبت به آن ندارد. 
هرگونه استفاده از سرویسهای سایت منوط به پذیرش کامل قوانین زیر است :

آپلودسنتر Loadi این حق را برای خود محفوظ می دارد تا با یا بدون اطلاع رسانی قبلی شرایط و قوانین سرویس دهی را تغییر دهد، لذا اطلاع از به روزترین قوانین سایت بر عهده کاربر است. آخرین ویرایش قوانین همواره در وبسایت Loadi قابل مشاهده است.
در صورت هرگونه استفاده ی غیرمجاز، Loadi میتواند به نحو مقتضی با کاربر متخلف برخورد نماید. این برخورد میتواند شامل حذف فایلها یا انسداد حساب کاربری خاطی، با یا بدون اخطار قبلی باشد و حق هرگونه پیگیری قانونی برای Loadi محفوظ است.


شرایط عمومی

هر گونه سوء استفاده از امکانات سایت به هر نحو ممنوع است.
در هنگام بروز حوادث خارج از کنترل Loadi اعم از اعتصاب عمومی، آتش سوزی، صاعقه، حملات هکری، مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و حوادث غیرمترقبه دیگر به طوری که انجام خدمات برای Loadi با مشکل مواجه و یا غیرممکن گردد ، مسئولیتی متوجه Loadi  نخواهد بود .
Loadi تمام کوشش خود را در حفظ امنیت اطلاعات و فایلهای کاربران به کار می بندد ، اما کلیه کاربران آپلودر موظفند از اطلاعات آپلودشده خود نسخه پشتیبان داشته باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل مسئولیتی متوجه Loadi نخواهد بود .
استفاده اشتراکی از یک حساب کاربری غیرمجاز است .
هرگونه سوء استفاده از فضای ارائه شده به کاربران در جهت انجام فعالیتهای اشتراک گذاری غیرقانونی و ناخواسته بر روی دستگاه ها کاربران دانلودر بدون اذن و درخواست آنها خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی با مسدودسازی حساب و حذف فایل برخورد خواهد شد .


قوانین مربوط به آپلود فایل

آپلود هرگونه فایلی که به هر نحو با قوانین جمهوری اسلامی ایران یا قوانین بین المللی مغایرت داشته باشد، غیر مجاز است.
آپلود هرگونه فایل دارای محتوای غیر انسانی و یا غیراخلاقی به شدت ممنوع است.
هرگونه استفاده ی غیر مجاز از Loadi که در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه قرار گیرد ممنوع است.
آپلود هرگونه فایلی یا هرگونه استفاده از سایت که به هر نحوی سرویس دهی یا امنیت سایت یا کاربران سایت را به مخاطره بیاندازد ممنوع است.
Loadi ، یک سایت بین المللی و تابع قوانین بین المللی است لذا در صورت دریافت ابیوز یا اخطار کپی رایت از سمت مالکین فایل ، فایل حذف یا دانلود آن از کشور مربوطه غیر فعال می شود.

توجه داشته باشید فایل ها در صورت عدم دانلود بیش از 45 روز حذف میشوند. 


اشتراک گذاری

در صورتی که فایلهایتان را به اشتراک نمی گذارید و فقط برای دانلود محدود توسط خود یا دوستانتان یا برای افراد معدود مانند مشتریانتان، بارگذاری شده، تنها اجازه دارید که از اشتراک با عنوان "حساب شخصی" استفاده کنید. 
مبلغ پایین سایر اشتراک های Loadi با توجه به اشتراک گذاری فایلها توسط کاربران و شراکت سرویس در مزایای آن پایه ریزی شده است. بنابراین استفاده از سایر حساب ها به جز اشتراک شخصی که قیمت بالاتری دارد برای اپلود فایلهایی که به اشتراک گذاشته نمی شوند ممنوع است و خرید سایر اشتراک ها حقی در این مورد برای خریدار ایجاد نمیکند.
تعریف استفاده شخصی: اگر میانگین کل ترافیک دانلود از فایلهای شما کمتر از 3 برابر حجم مصرفی آن در یک بازه متوسط یک ماهه باشد.
Loadi  نسبت به این مورد تا زمانی که به صورت جدی توسط فردی مورد سو استفاده قرار نگیرد چشم پوشی خواهد کرد. بنابر این در صورتی که اصولا فایلهایتان را به شکل مناسب به اشتراک میگذارید با خیال آسوده از سرویس استفاده کنید.


خط‌ مشی رازداری

حفظ حریم شخصی کاربران برای ما اهمیت بالایی دارد. ما متوجه هستیم که اطلاعات شخصی شما مهم است و کلیه ی تلاش خود را در جهت امنیت آن به کار میبندیم. کلیه ی اطلاعات شخصی شما نزد Loadi محفوظ است و به هیچ عنوان در اختیار اشخاص غیر مجاز قرار نمی گیرد. 


قوانین مرتبط با کسب درآمد

جهت دریافت درآمد میبایست شماره شبا و نام و فرم تایید هویت موجود در صفحه ی درخواست درآمد تکمیل و تایید شده باشد.
 پرداختهای ریالی به شماره شبای شما در ایران پرداخت میگردد. برای کاربران با بازدید و دانلود ایرانی فقط به صورت ریالی پرداخت انجام خواهد شد اما کاربرانی که فقط بازدید خارجی دارند می توانند درآمد خود را با پیپال و وبمانی دریافت کنند. 
 هرگونه تقلب یا تلاش برای تقلب در سیستم، آپلود فایل غیر مجاز، هرگونه عمل غیر قانونی برای کسب درآمد یا اختلال در فعالیت سایت غیرمجاز بوده و باعث غیرفعال شدن اکانت، حذف فایل و درآمد کاربر میشود.
میزان درآمد روزانه از هر آی پی در هر روز به میزان ۰.۰۳ (سه صدم) دلار میباشد.
 دانلود فایل توسط خود آپلودر، دانلود فایلهای زیر ده مگابایت، دانلودهای ناقص، دانلود توسط ربات و هرگونه دانلود غیر واقعی و تقلبی توسط سیستم تشخیص داده خواهد شد و محاسبه و شمارش نمی شود. 
به حسابهای مسدود شده یا غیر فعال در آمدی تعلق نمیگیرد. حساب غیر فعال حسابی است که به مدت شش ماه لاگین نشده باشد. 
کلیه ی فایلهایی که آپلود میشوند میبایست مطابق با قوانین سایت و قابل بررسی باشد. در صورت درخواست Loadi کاربر موظف به ارائه ی اطلاعات لازم جهت بررسی محتوای فایل میباشد. در غیر اینصورت به کاربر درآمدی تعلق نمیگیرد.
 Loadi وظیفه ی خود میداند از حقوق جوانان خلاق ایرانی حمایت کند. لذا آپلود و به اشتراک گذاری نرم افزارهای ایرانی از جمله برنامه های موبایل ممنوع است و درآمدی نخواهد داشت.
ایجاد اکانت های متعدد و تودرتو غیرمجاز می باشد .